Atgriešanas politika

1. Atgriešanas termiņš:

1.1. Pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā pēc tās saņemšanas, nenorādot iemeslu. Tomēr, ņemot vērā preču specifiku, atgriešana tiks pieņemta tikai tad, ja iepakojums nav bojāts vai atvērts.

2. Preces stāvoklis atgriešanas brīdī:

2.1. Prece ir jāatgriež sākotnējā stāvoklī. Tas nozīmē, ka preces iepakojums nedrīkst būt bojāts vai atvērts, precei nedrīkst būt lietošanas pazīmes, celofāna iepakojumam un citiem iepakojuma elementiem jābūt neskartiem un bez redzamiem bojājumiem.
2.2. Pircēja pienākums ir ievērot preces uzglabāšanas ieteikumus, lai saglabātu to kvalitāti.
2.3. Ieteicams preci uzglabāt vēsā, sausā vietā temperatūrā līdz 20°C. Jāizvairās no temperatūras izmaiņām, tiešas saules gaismas iedarbības un uzglabāšanas mitrās vietās.
2.4. Preces atgriešana, kuras kvalitāte ir pasliktinājusies pircēja uzglabāšanas nosacījumu pārkāpuma dēļ, var tikt noraidīta.

3. Preču apmaiņa:

3.1. Ja esam piegādājuši pasūtījumu, kas neatbilst aprakstam, prece tiks apmainīta saskaņā ar mūsu atgriešanas politiku.
3.2. Ja pārdevēja rīcībā nav sākotnēji pasūtītās preces, pārdevējs apņemas atmaksāt pircējam par attiecīgo preci samaksāto naudu.
3.3. Pārdevējs apņemas apmainīt preci 7 dienu laikā pēc preces saņemšanas un pārbaudes.

4. Preču atgriešana:

4.1. Ja vēlaties atgriezt preci, lūdzu, informējiet FloriVita, aizpildot tiešsaistes atgriešanas veidlapu >> “Atteikuma tiesības”.
4.2. Atgriežot preci, obligāti jāiesniedz preces iegādi apliecinošs dokuments, pievienojot to elektroniski preču atgriešanas veidlapai.
4.3. Aizpildot atgriešanas veidlapu, pircējam ir skaidri jānofotografē prece, lai parādītu tās pašreizējo stāvokli. Šīs fotogrāfijas jāpievieno atgriešanas veidlapai.
4.4. Pircējam ir tiesības atcelt atgriešanas pieprasījumu, pirms preces tiek nosūtītas atpakaļ pārdevējam.
4.5. Ja vēlaties atcelt preces atgriešanu vai jums ir jautājumi par atgriešanas procedūru, lūdzu, rakstiet mums uz florivita.info@gmail.com.

5. Naudas atmaksa:

5.1. Naudas atmaksa tiek veikta, izmantojot to pašu maksājuma veikšanas metodi, 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas un pārbaudes.
5.2. Naudas līdzekļi tiks atgriezti pilnā apmērā, kā tie tika pārskaitīti sākotnēji.
5.3. Atmaksa tiks izsniegta tikai par precēm, kas atgrieztas saskaņā ar mūsu atgriešanas politiku.

6. Atgriešanas izdevumi:

6.1. Izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu, nenorādot iemeslu, sedz pircējs.
6.2. Ja mūsu piegādātais pasūtījums neatbilst aprakstam vai ir bojāts pārvadāšanas laikā, atgriešanas vai apmaiņas gadījumā mēs segsim piegādes izmaksas.

7. Atgriešanas apstiprinājums:

7.1. Pirms preces atgriešanas vai nosūtīšanas, lūdzu, gaidiet apstiprinājumu no FloriVita.
7.2. Pēc apstiprinājuma saņemšanas mēs sazināsimies ar jums pa e-pastu vai mobilā tālruņa numuru, kas norādīts veidlapā, un sniegsim turpmākus norādījumus.
7.3. Prece ir jāatgriež vai jānosūta 14 dienu laikā pēc atgriešanas pieprasījuma iesniegšanas. Ja preci nosūtīsiet pirms šī termiņa, nosacījums tiks izpildīts.

8. Pircēja atbildība:

8.1. Pircējs ir pilnībā atbildīgs par preču saglabāšanu nemainītā stāvoklī līdz to nodošanai atpakaļ pārdevējam.
8.2. Saņemot atgriezto preci, pārdevējs to apskata. Ja tiek konstatēts, ka prece ir bojāta vai lietota, tas var ietekmēt atmaksas summu.
8.3. Pircējam ir jāievēro preču uzglabāšanas noteikumi. Šo noteikumu pārkāpšana, kas izraisīja preces sākotnējās vērtības zaudēšanu, var kļūt par pamatu samazināt atmaksas summu vai atteikt atmaksu.
8.4. Ja tiek konstatēts, ka ir pārkāpti preces uzglabāšanas vai lietošanas nosacījumi, kā rezultātā ir samazinājusies tās vērtība, pārdevējs patur tiesības atteikties atmaksāt pilnu preces vērtību.

9. Atbildība par preci:

9.1. Nosūtot preces, īpašu uzmanību pievēršam to kvalitātei un iepakojumam. Tomēr mēs neesam atbildīgi par to, kādā stāvoklī preces var tikt piegādātas pircējam piegādes dienesta darbības dēļ. Ja pēc saņemšanas preces ir bojātas vai sliktā stāvoklī piegādes problēmu dēļ, mēs esam gatavi izskatīt katru gadījumu individuāli un piedāvāt iespējamos atgriešanas vai kompensācijas variantus par sagādātajām neērtībām.

10. Pārdevējs patur tiesības atteikt atgriešanu, ja pircējs neievēro šeit noteikto atgriešanas kārtību.

Pievienoties gaidīšanas sarakstam Mēs jūs informēsim, kad prece būs atkal pieejama. Lūdzu, atstājiet savu derīgu e-pasta adresi un tālruņa numuru zemāk.
0
Pirkumu grozs
Iepirkumu grozs vēl tukšsJūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pievienot kuponu