Jautājumi un atbildes

Žāvētu augļu pušķu uzglabāšanas termiņš celofāna iepakojumā ir 2-3 mēneši, bez iepakojuma – 1-2 nedēļas. Riekstu pušķi var uzglabāt 3–4 mēnešus. Želejas konfekšu un zefīru pušķa uzglabāšanas termiņš celofāna iepakojumā ir 1–2 mēneši, bez iepakojuma – 1 nedēļa.

Mēs vienmēr atbildīgi izvēlamies produktus, uzraugot to kvalitāti un derīguma termiņu. Mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem produktu piegādātājiem, piemēram, RiekstiJums, Gemoss.

Mēs neveicam individuālus pasūtījumus, jūs varat izvēlēties tikai gatavu pušķi no pieejamā kataloga mūsu interneta veikalā.

Jā, pušķim varat pievienot kartīti ar savu tekstu. Mēs noformēsim, izdrukāsim un ievietosim jūsu personalizēto ziņojumu atklātnē. Jūs varat izvēlēties kartīti mūsu interneta veikalā kategorijā >> Atklātnes. Mūsu atklātņu teksta drukāšanas pakalpojums ir bezmaksas.

Ēdamo pušķu veidošana ir roku darbs. Tāpēc pušķa forma un kompozīcija var nedaudz atšķirties no fotoattēla. Arī dekoratīvā iepakojuma un lentīšu krāsa var nedaudz atšķirties atkarībā no mūsu piegādātāju aktuālā piedāvājuma. Ja paredzamas izmaiņas pušķa produktu sastāvā, tas tiek iepriekš saskaņots ar pircēju.

Piegāde tiek veikta uz visām Latvijas pilsētām, izmantojot Venipak kurjerpasta pakalpojumus. Pagaidām piegāde pieejama tikai Latvijā. Nākotnē ir plānota piegāde arī uz citām valstīm.

Gatavo pušķi bez maksas varat saņemt mūsu birojā Jūrmalā, Talsu šosejā 39, iepriekš vienojoties par datumu un laiku.

Pušķi tiek savākti īpaši aprīkotā atsevišķā telpā, ievērojot produktu uzglabāšanas nosacījumus un sanitārās prasības. Mūsu meistare strādā vienreizējās lietošanas cimdos un tīrā darba apģērbā (galvassega, priekšauts). Meistarei ir arī derīga apliecība par kursu “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā” apguvi un medicīniskā izziņa par veselību.

Mēs cenšamies pēc iespējas ātrāk papildināt savu pušķu kolekciju un izgatavosim jūs interesējošo pušķi ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā. Sekojiet līdzi produkta lapai.

Maksājums tiek pieņemts tikai bezskaidras naudas veidā, izmantojot maksājumu pieņemšanas veidlapu mūsu interneta veikalā (MasterCard, Visa kartes, internetbankas Swedbank, SEB, Citadele, Luminor) vai ar bankas pārskaitījumu uz uzņēmuma rekvizītiem.

Jā, atgriešana ir iespējama saskaņā ar mūsu > > Atgriešanas politiku.

Mūsu preces var iegādāties tikai interneta veikalā Florivita.com

Vai joprojām ir jautājumi?

Uzdodiet tos mums! Aizpildiet veidlapu sadaļā >> Kontakti

Pievienoties gaidīšanas sarakstam Mēs jūs informēsim, kad prece būs atkal pieejama. Lūdzu, atstājiet savu derīgu e-pasta adresi un tālruņa numuru zemāk.
0
Pirkumu grozs
Iepirkumu grozs vēl tukšsJūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pievienot kuponu