Par mums

FloriVita ir darbnīca, kurā katra dāvana dzimst ar mīlestību

Mēs radām ne tikai dāvanas, bet arī emocijas. Katrā mūsu pušķī ir dvēseles, siltuma un rūpju daļiņa. Mūsu ēdamie pušķi ir lielisks veids, kā paust savas jūtas, iepriecināt un pārsteigt savus mīļos, draugus vai kolēģus.

Съедобные букеты - Мастерская FloriVita
Съедобные букеты - Мастерская FloriVita
Подарок на день рождения для мужчины - Мастерская FloriVita
Подарок на день рождения для женщины - Мастерская FloriVita

Mūsu misija

Mēs uzskatām, ka vislabākā dāvana ir tā, ko var izbaudīt divreiz: vispirms izbaudot tās skaistumu un pēc tam garšu. Mūsu mērķis ir darīt cilvēkus laimīgus, ienesot viņu dzīvē neaizmirstamus svētku mirkļus un spilgtus gastronomiskus piedzīvojumus.

Mūsu vērtības

Tā ir kvalitāte, inovācijas un radošums. Mēs pastāvīgi pētām jaunas garšu un krāsu kombinācijas, eksperimentējam ar dizainu un radām jaunas kompozīcijas, un kā rezultāts ir mūsu ekskluzīvā Vita Color ēdamo pušķu kolekcija ar rūpīgi pārdomātām un harmoniskām sastāvdaļām un iepakojuma dizainu.

Съедобные подарки на день рождения - Мастерская FloriVita

Kas mūs padara īpašus?

Produktu kvalitāte

Mēs rūpīgi izvēlamies sastāvdaļas saviem pušķiem, izmantojot tikai kvalitatīvus, svaigus un dabiskus produktus no uzticamiem un pārbaudītiem piegādātājiem (RiekstiJums, Gemoss, Rudzīšu medus un citi).

Pirkšanai gatavi pušķi

Mēs darām visu iespējamo, lai ātri un kvalitatīvi veidotu ēdamus pušķus un nodrošinātu to pastāvīgu pieejamību jums. Mūsu pušķi ir pieejami bez gaidīšanas, kļūstot par ideālu risinājumu tiem, kuri meklē steidzamu dāvanu.

Elastīgi maksājumu veidi

Mēs cenšamies nodrošināt maksimālu jūsu pirkumu ērtumu un drošību, tādēļ piedāvājam dažādus bezskaidras naudas norēķinu veidus, tostarp norēķinus ar bankas kartēm un izmantojot elektroniskās maksājumu sistēmas.

Specializētā darbnīca

Mēs zinām, cik svarīgi ir apstākļi, kādos tiek savākti un uzglabāti pārtikas pušķi, tāpēc mēs strādājam īpaši aprīkotā telpā, ievērojot visas sanitārās un higiēnas prasības.

Ērta piegāde

Mēs piedāvājam dažādus piegādes veidus, lai ikviens varētu izvēlēties sev piemērotāko variantu. Mūsu mērķis ir padarīt jūsu pasūtījuma saņemšanas procesu pēc iespējas ērtāku.

Mūsu pieredze

Mūsu komandā ir sertificēta ēdamo pušķu meistare ar vairāk nekā 3 gadu pieredzi. Katrs mūsu meistares veidotais pušķis ir ne tikai skaista dāvana, bet arī viņas dvēseles un radošuma atspoguļojums. Savas karjeras laikā pārtikas floriste ir nepārtraukti pilnveidojusi savas prasmes un darba metodes, pilnveidojot katru procesa posmu. Sākot ar produktu izvēli un beidzot ar noformējuma niansēm, viss tiek darīts ar mīlestību un profesionalitāti. Visa mūsu pārtikas floristes pieredze ir atspoguļota plašajā radošajā portfolio vietnē Instagram (@floricraft.studio).

Mūsu darbnīca

Mūsu piedāvājumi

Mēs piedāvājam arī papildu aksesuārus mūsu ēdamajām kompozīcijām, piemēram, apsveikuma kartītes, koka toperus un naudas aploksnes. Mūsu mērķis ir padarīt jūsu dāvanu patiesi neaizmirstamu!

Nākotnē mēs plānojam paplašināt savu sortimentu un piedāvāt jaunas interesantas idejas ēdamo kompozīciju jomā.

Vai jūs mūs iepazināt tuvāk? Vai esat gatavi kļūt par daļu no mūsu radošās vēstures?

Sāciet ar pirmo soli – atveriet mūsu katalogu!

Mūsu komanda

Vladislavs Lavrinaitis

Projekta vadītājs

Finanšu analītika, klientu apkalpošana, mārketings un reklāma

Jūlija Lavrinaite

Pārtikas floriste

Dizaineru ēdamo pušķu un kompozīciju veidošana, dāvanu dekorēšana.

Pievienoties gaidīšanas sarakstam Mēs jūs informēsim, kad prece būs atkal pieejama. Lūdzu, atstājiet savu derīgu e-pasta adresi un tālruņa numuru zemāk.
0
Pirkumu grozs
Iepirkumu grozs vēl tukšsJūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pievienot kuponu