10 iemesli, kāpēc iemīlēt riekstus: labumi, kurus negaidījāt atrast

Rieksti ir uzturvielām bagāts un vērtīgs pārtikas produkts ar daudzām veselībai labvēlīgām īpašībām. Lūk, daži iemesli, kāpēc rieksti tiek uzskatīti par vērtīgiem:

  1. Bagātīgs taukskābju avots: rieksti satur veselīgus taukus, tostarp omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi ietekmē sirds veselību.
  2. Olbaltumvielas: tie ir labs augu izcelsmes olbaltumvielu avots, kas īpaši noder veģetāriešiem un vegāniem.
  3. Vitamīni un minerālvielas: rieksti satur B grupas vitamīnus, E vitamīnu, magniju, cinku, dzelzi, kalciju un citas svarīgas minerālvielas.
  4. Antioksidanti: tie satur daudz antioksidantu, kas palīdz cīnīties pret oksidatīvo stresu un ar to saistītām slimībām.
  5. Smadzeņu veselības atbalsts: daži pētījumi liecina, ka regulāra riekstu lietošana uzturā var veicināt smadzeņu veselību un pat palīdzēt novērst dažas neirodeģeneratīvas slimības.
  6. Sirds veselības atbalsts: riekstu lietošana ir saistīta ar samazinātu sirds un asinsvadu slimību risku, jo tajos ir daudz taukskābju, antioksidantu un citu uzturvielu.
  7. Gremošanas uzlabošana: rieksti satur šķiedrvielas, kas var palīdzēt uzturēt veselīgu gremošanu un novērst aizcietējumus.
  8. Cukura līmeņa regulēšana asinīs: zemā glikēmiskā indeksa un veselīgo tauku satura dēļ rieksti var palīdzēt regulēt cukura līmeni asinīs.
  9. Ādas veselības uzturēšana: riekstos esošais E vitamīns un citi antioksidanti var uzturēt ādas veselību.
  10. Svara samazināšanas veicināšana: neskatoties uz to, ka rieksti satur daudz kaloriju, tie var veicināt sāta sajūtu, kas var palīdzēt kontrolēt apetīti un samazināt kopējo uzņemto kaloriju daudzumu.

Neraugoties uz visām iepriekš uzskaitītajām priekšrocībām, jāatceras, ka rieksti satur daudz kaloriju, tāpēc vislabāk tos lietot ar mēru. Turklāt daži cilvēki ir alerģiski pret noteiktiem riekstu veidiem, tāpēc pirms to lietošanas jāņem vērā individuālā panesamība.

Pievienoties gaidīšanas sarakstam Mēs jūs informēsim, kad prece būs atkal pieejama. Lūdzu, atstājiet savu derīgu e-pasta adresi un tālruņa numuru zemāk.
0
Pirkumu grozs
Iepirkumu grozs vēl tukšsJūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pievienot kuponu